15įrašas
Vos tik išlipęs iš taksi drožiau namo, ir buvau priblokštas, ką radau
pašto dėžutėje.
Radau penkis laiškus ir
kažkokį paketą. Pasiėmiau juos ir ėjau link durų. Kostas jas atrakino ir aš
įėjau į vidų. Nusimoviau batus ir nuėjęs į svetainę kritau ant sofos. Buvau
pervargęs.
-Iš kur tiek daug laiškų?
,-Kostas nusišypsojo ir nuėjo į virtuvę.
Aš į jį nusekiau piktu
žvilgsniu. Pasiėmęs laiškus, pradėjau juos žiūrinėti.
-Sąskaita, sąskaita,
reklama, reklama ir laiškas nuo... ,-Tėvų? Atplėšiau voką, jame buvo atvirutė.
Danieli,
Tikiuosi laikaisi gerai, aš r tėtis grįšime tik po gero mėnesio. Taip
susiklostė reikalai. Mes paprašėme, kad tave prižiūrėtų mokytojas Kostas, tad lauk mūsų grįžtant!
Su meile
Mama ir Tėtis.
Mane visą mėnesį turės
prižiūrėti KOSTAS?!!! Už ką man taip?.. idiotų šeimynėlė..
Padėjau visus laiškus ant
staliuko ir atsigulęs ant sofos, įsijungiau televizorių. Kostas įėjo į kambarį,
ant stalo padėjo du puodelius kavos ir grįžo atgal į virtuvę. Netrukus parėjo
ir ant stalo padėjus du kepsnius su sūriu.
-Čia tu pagaminai?
,-susidomėjau ir atsisėdau.
-Taip. ,-Jo neįmanoma
suprasti, nuotaika keičiasi kas sekundę..
Mes pradėjome valgyti,
manę jis net prie kavos pripratino.. O kepsniai tikrai buvo skanūs, jis moka
skaniai gaminti. Kostas pavalgė pirmas, atsistojo, nunešė lėkštes ir ėjo link
laukinių durų. Mačiau, kad jis movėsi batus ir užsimetė savo striukę. Įdomu..
kur tas idiotas galėtų eiti? Gal pagaliau grįš į savo namus?.. Jis nieko
nesakęs išėjo. Durys užsidarė.
-Pagaliau.,- Nuėjau į savo
kambarį, kambarys buvo toks pats kokį palikau. Ant lovos gulėjo mano telefonas.
Pasiėmiau jį. Buvo gauta apie 10žinučių ir 5skambučiai. Visi skambučiai nuo
Manto, o žinutės nuo Urtės ir Manto. Mantas rašė, kur prapuoliau, šokių
repeticija Ketvirtadienį. O Urtė siūlė susitikti, ir rašinėjo kur prapuoliau.
Jau tikrai nuostabu.. Pasižiūrėjau į laikrodį 13:20. Kur galėjo dingti Kostas?.
Nors, koks skirtumas?? Paskambinau Urtei.
-Alio? ,-Jos balsas buvo
keistas.
-Čia aš, Danielis!
-Labas. ,-Jutau, kad ji
pralinksmėjo.
-Gal norėtumei susitikti?
,-pakliausiau.
-Na...Žinoma, man įdomu,
kur tu buvai prapuolęs???! ,-ji nusijuokė, nusijuokiau ir aš.
-Viską papasakosiu,
susitinkam po 10minučių, parke, kuriame pirmą kartą susitikom.
-Turi omenį, kuriame mane
pirmą kartą pamatei? ,-nusijuokė.
-Taip. ,-nusijuokiau ir
aš.
-Gerai, tuoj būsiu.
-Iki.
Ji padėjo ragelį.
Pasižiūrėjau į savo aprangą, aš buvau dar su to kvailu kostiumu. Atsidariau
spintą, ir apsimoviau džinsus. Nusimovęs Švarką ir marškinius, prisiminiau, kad
išvažiuodamas, nenusiėmiau tvarsčius. Pradėjau juos atsargiai vynioti.
Nusivyniojęs tvarsčius, pamačiau, kad man tikrai geriau. Dar yra mėlynių, bet
ne tiek daug. Apsimoviau kažkokią violetinę maikę, ir džemperį. Pasiėmiau
telefoną ir išėjau iš namų, žinomą šį kartą juos užrakinau. Ačiū Dievui,
nepamiršau.
Ėjau link parko ir
mąsčiau, ką reikės pasakyti Urtei?.. Ji manimi patikės, kad buvau Japonijoje,
kad Kostas kažkoks suskis milijardierius?.. Nemanau.. Manę suėmė pyktis. Ir
kodėl, man likimas lėmė susitikti su Kostu????!!!
Jau buvau netoli parko,
nujaučiau, kad Urtė gali vėluoti. Perėjęs per pėsčiųjų perėją, atsidūriau
parke. Atsisėdau ant suoliuko ir išsitraukiau telefoną. Tuo pačiu metu man paskambino
Urtė.
-Alio? ,-aš šypsojausi.
-Aš jau parke, kur tu?
-Aš irgi, sėdžiu ant
suoliuko, prie ežero.
-gerai, ateinu.
Ji padėjo ragelį.
Kažkas man uždengė
rankomis akis, ir aš pradėjau juoktis.
-Urte, labas.
,-šypsojausi.
-Aš ne Urtė. ,-prakalbo
vyriškas, linksmas, balsas.
Aš atsisukau ir negalėjau
patikėti šiuo vaizdu...
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą