13 ĮRAŠAS
Vos jis tik išėjo iš mano kambario aš užmigau..
Atsibudau dar didesnėje tamsoje,
mane labai prispyrė į tualetą, tad atsikėliau ir ėjau link savo kambario durų,
tik kažkam įspyriau? Greitai įjungiau šviesą, nes buvau prie jungiklio. Tai
buvo Kostas.
-Ką čia darai? ! ,-gal jis gėjus,
ar kas jam??
-nežinojau kur kitur galėčiau
miegoti, tad įsitaisiau čia. O kur tu eini?
-kur reikia ten ir einu. ,-pasukau
link durų.
-Palauk, o tu kaip manai, iki
pirmadienio pasveiksi? ,-nusišypsojo.
-Taip.
-Tada labai gerai, man reikia
pirmadienį užvežti vienus dokumentus į ligoninę, galėsi vietoj manęs nueiti.
,-nebesiklausęs jo, trenkiau durimis ir nupėdinau ligi tualeto. Nuėjęs į
tualetą, padariau savo reikalus ir nusiploviau rankas. Tas pydaras rimtai mane
gydo tik dėl sau teikiamos naudos... Parėjęs į kambarį pamačiau Kostą, šį kartą
jis sėdėjo ant grindų. Ir kas per debilas?
-Danieli.. ,-Kostas atsistojo ir
prirėmė manę prie sienos.
-ką tu čia darai?! Aš jam nieko
negalėjau padaryti jis laikė stipriai mano rankas prispaudęs prie sienos.
Pabandžiau spirti, bet jis sugebėjo prispausti ir jas.
-Danieli.. aš tave myliu. ,-jis
mane pabučiavo!! Muisčiausi kiek galėjau, šiaip ne taip ištrūkęs, ruošiausi
trenkti, bet buvau per daug silpnas, o jis per stiprus, jis sulaikė mano smūgį
ir parvertė manė ant lovos. Mano krūtinę ir visą liemenį pervėrė skausmas.
-Liaukis asile!! Man gi dar skaudą
viską!!
Jis pradėjo bučiuoti mano kaklą.
-tu myli manę? ,-klausė.
-aš ne gėjus!!!
Jis atsitraukė ir išėjo iš mano
kambario.
-Pamatysi, pakeisi savo nuomonę.
,-jis nusišypsojo ir išėjo.
DEBILAS!!! Išjungiau savo kambario
šviesą, kad ir kaip būtų keista, šiandien neturėjau jėgų kovoti.. Atsiguliau į
lovą, ir bandžiau užmigti. Įdomu kokia šiandien diena?
Aš guliu ant svetainės grindų, pekeliu galvą. Aš atpažįstu tą žmogų.
Tai buvo Dominykas!!! Luko geriausias vaikystės draugas, ligi tol, kol mes
nepradėjome jo erzinti. Jis buvo mūsų pasiuntinukas.
-Dabar žinosi kaip lysti prie Luko.,-jis atsitūpė, pakėlė mano galvą ir
trenkė į veidą.
-Kelkis!
Pajutau kaip kažkas, kažką ant
manęs užmetė. Atsimerkiau. Tai buvo Kostas, jis ant mano lovos numetė juodas
kostiumo kelnes, švarką, raudonus marškinius ilgom rankovėm, raudoną
kaklaraištį. Kas per nesąmonė?
-Kelkis ir eini į apačią
pusryčiauti. ,-jis buvo šiandien lyg ir piktas. Akys juodos, atrodo, kad visą
naktį jis nemiegojo.
-kam tas kostiumas? ,-šiaip ne
taip pasakiau.
-Apsirenk. ,-jis į manę, net
nepažiūrėjo.
Gal kas vakar nutiko? Aš negalėjau
prisiminti. Kažkur apie 15minučių dar pagulėjau lovoje, po to atsistojau,
keista... Šiandien tikrai jaučiuosi daug geriau. Nusimoviau savo maikę, su
kuria miegojau. Kažin pasilikti tvarsčius? Turbūt pasiliksiu, nes dar skauda iš
tikro, bet ne taip stipriai. Apsimoviau marškinius. Tuo pačiu spintoje
susiradau triusikus, gi be jų niekur neisiu.
-Pagaliau. ,-pats sau garsiai
pasakiau, kai juos radau.
Apsimoviau kelnes, kojines ir
užsidėjau švarko. Bandžiau užsidėti kaklaraištį, bet niekaip man neišėjo jo
užsirišti, tad tiesiog įsidėjau į kišenę. Lipau laiptais žemyn, Kostą pamačiau
virtuvėje jis sėdėjo prie stalo ir skaitė laikraštį. Ant stalo buvo padėtos kažkokios
salotos, kepsnys ir kažkokios sultys. Aš nežinau kodėl, gal dėl to, kad kažkas
nutiko vakar, bet negaliu prisiminti, aš nėjau valgyti. Nuėjau prie batų.
Nejaugi tas lopas nupirko man kostiumą? Nes aš jo neturėjau, net batų neturiu,
kad tiktų prie kostiumo. Susiradau savo kasdieninius sportbačius, koks
skirtumas kaip atrodysiu. Net nežinau kam turiu taip rengtis.
-Danieli, kodėl neužsirišai
kaklaraiščio? ,-Kostas stovėjo už manęs, jis buvo aukštesnis už manę, bet kaip
aš nepajutai, kad jis priartėjo?
-Nenoriu. ,-apsimečiau.
-Tik nesakyk, kad nemoki
užsirišti? ,-nusijuokė. Jis apgamino mane, rankas sukryžiavęs apie mano kaklą.
Jis stovėjo man už nugaros.
-Ką tu dirbi?!! ,-užrėkiau, ir
bandžiau su alkūne trenkti jam į pilvą. Pataikiau, jis manęs nesulaikė.
Trenkiau dar kartą, jis manęs vis vien nepaleido. Trenkiau apie 10kartų,
bandžiau spirti, bet nepavyko. Jis išėmė iš mano kišenės kaklaraištį ir užrišo,
kai jis rišo, aš netrenkiau jam. Aš tik sustingau. Kai jis užrišo, nuėjo į
virtuvę.
-Eik valgyti. ,-jo balsas buvo
nepasikeitęs, negalėjau suprasti ar jis piktas ar ne..
Mano skrandis sugurgė.. Na taip,
aišku.. Nuėjau į virtuvę ir atsisėdau prie stalo. Kostas kaitė vandenį.
-Gersi kavos?
-Ne.
Kostas užsipylė sau kavos ir
atsisėdo prie stalo, tik iš kitos pusės. O aš pradėjau valgyti.
-Tu žinai kokia šiandien diena?
,-Jis manęs paklausė.
-O kaip tau atrodo. ,-sukramtęs
maistą, atšoviau.
-Šiandien pirmadienis.
,-nusišypsojo, bet į mane nepažvelgė.
-Tai kam man tas kostiumas?
-Turėsi nuvažiuoti į mano biurą ir
nuvežti šiuos dokumentus. ,-jis atsistojo, nuėjo iki spintelės kur buvo jo
tašė, išsitraukė storą sluoksnį popierių ir padavė man.
-Į biurą? Tu buvai sakęs, kad į
ligoninę. ,-ką jis dar prisimastys..
-Juokavau. Į biurą. ,-piktai
pasakė.
-man reikia į mokyklą.
,-Sumurmėjau. –Beje, šiandien mano tėvai grįžta.
-Negrįžta, jie skambino, sakė
pasakyti tau, kad grįš penktadienį. Ir į mokyklą tu toks neisi.
-Tai tu dar kažką kitą dirbi? Ne
tik mokytoju? ,-piktai paklausiau. Man kilo nervai..
-Taip. Čia adresas. ,-jis pastūmė
lapuką su adresu.
„Tokijas, Japonija. Ritsu.“
-Tu dirbi Japonijoje?! ,-užrėkiau
ir pakilau nuo stalo. –Kaip aš tavo manymu ten pateksiu, asile?!
-Taxi bus po dviejų minučių,
Japonijos oro uoste tavęs lauks limuzinas, nuveš ir parveš. Grįžt spėsi
šiandien, skrisi su nuosavu lėktuvu.
-Tu gal koks milijardierius? ,-aš
buvau be žado.
-Tavo taxi jau čia. Beje, ,-jis
nužvelgė mano kedus. – aš tau nupirkau batus, jie prie durų koridoriuje.
-Tu kažkoks idiotas!! Aš niekur
nežadu važiuoti!!
-Na gerai, aš jau turiu eiti į
darbą.
-Tu trenktas. ,-aš stovėjau ir
nejudėjau. –Arba tu kurčias?
Jis atrodė taip, lyg jam nebūtų
svarbu ką aš jam sakau. Jis tik pasinaudojo mano nuostaba, kad aš nepajudu ir
pabučiavo mane į žandą. Tai štai kas vakar nutiko! Aš prisiminiau! Šis idiotas
yra GĖJUS... Aš atgavęs žadą, trenkiau jam į pilvą, bet neįtikėtina.. Jis
sulaikė mano kumštį ir užsuko ranką.
-Apsimauk batus, taxi laukia.
Prie durų pamačiau Pūkį.
-Ei, pydare? Bent pašėrei mano
katiną? ,-iškošiau pro dantis. Jis paleido mano ranką, ir leido man apsimauti
batus. Aš jos moviausi juos, nes jis stipresnis už mane, negaliu pasipriešinti.
Apsimovęs batus atidariau duris.
-Be šitų niekur nenuvyksi. ,-Jis
padavė dokumentus. Aš juos paėmiau ir nuėjau prie taxi. Įlipau į ją.
-Tu ponas Ritsu? ,-paklausė
vairuotojas.
Aš nespėjau atsakyti, Kostas atėjo
ir pasakė, kad vietoje jo pačio, važiuoju aš.
-aišku. ,-Pasakė vairuotojas ir
mes pradėjome važiuoti. Aš beveik nieko nemačiau, aš viską prisiminiau kas
vakar įvyko, vakar ir šiandien tas suskis mane pabučiavo.. Jis grynas Lukas
pydarų pydaras.. Aš nepastebėjau, nei kada mes išvažiavome iš Klaipėdos ir kada
privažiavome Kauno oro uostą.
-Jau pinigus tikiuosi jums
užmokėjo? ,-piktai pasakiau.
-Taip, galite lipti.
Aš išlipau ir nuėjau link įėjimo.
Žinojau kur man eiti, nes šituo oro uostu, jau skridau 4kartus. Nuėjęs į
registratūrą, paklausiau kur Ritsu lėktuvas, kuris skrenda į Japoniją.
-Atsiprašau, tokio lėktuvo nėra.
-Tada koks lėktuvas skrenda į
Japoniją?
-Po 5minučių, prie 3vartų.
-Ačiū.
Nuėjau prie 3vartų, bilieto
neturėjau. Apieškojau dokumentus, kuriuos man tas lopas buvo davęs. Taip, juose
radau bilietą, savo pasą, ir apie 5000jenų. Turbūt čia Japoniški pinigai.
Padaviau bilietą, ir nepajutau, kaip aš jau sėdėjau lėktuve.