12įrašas
Kostas išėjo ir uždarė mano kambario duris.
Aš tuo tarpu pabandžiau užmigti..
Prabudau nuo mano kambaryje
esančio pokalbio. Pramerkiau vieną akį –tai buvo Urtė ir Kostas. Jie šnekėjosi
gan tyliai, apie tai kas man nutiko.
-Labas, Urte. ,-pabandžiau
nusišypsoti ir atsisėsti ant lovos.
-Nesisėsk! ,-abu lyg susitarė
pasakė Urtė ir Kostas.
Aš pasilikau gulėti.
-Mes tave prižadinome? ,-paklausė
mielu balseliu Urtė.
-Taip. ,-nusijuokiau.
-Atsipr..
-Kur buvai prapuolusi?
,-pasiteiravau Urtės, tuo pačiu pertraukdamas Kostą.
-Mano mama...
-Kas?
-Na, ją paguldė į ligoninę, todėl
nebuvau mokykloje.
-Užjaučiu...O kaip tu sugalvojai
ateiti pas mane? Ir iš kur sužinojai kur aš gyvenu? ,-pasiteiravau Urtės.
-Mantas pasakė kur gyveni, tiesiog
aplankyti norėjau.. o kai atėjau.. Kostas pasakė, kad tau labai blogai. ,-ji
nusuko akis nuo manęs ir nuleido galvą žemyn. Ji sėdėjo ant kėdės, Kostas
stovėjo. Aš pervėriau „mirtinu“ žvilgsniu Kostą.
-Aš einu padarysiu ką nors
valgyti. ,-matyt supratęs mano kėslus, dingo iš kambario.
Jis išėjo iš kambario it uždarė
duris.
-Bet kas tau šitaip?,-pažvelgė į
manę Urtė.
-Neprisimenu.. ,-aš nenuleidau
akių nuo jos, o ji nuo manęs.
Pabandžiau atsisėsti vėl.
-Nesisėsk, nevargink savęs.
,-nusišypsojo jinai.
Aš vis tiek šiaip ne taip
atsisėdau ant lovos. Jaučiausi tragiškai.
-Nesijaudink, man viskas gerai.
,-nusišypsojau.
Į mano kambarį įėjo Kostas.
-Danieli?
-Kas yra? ,-Durnius sutrukdė pabučiuoti
Urtę.
-Pas tave dar vienas svečias. ,-jis
šypsojosi plačia šypsena.
-Kas toks? ,-surimtėjau.
Pro duris įžengė LUKAS.
-Labas, Danieli. ,-nusišypsojo
savo miela šypsenėle Lukas.
Debilas!!
-Dink iš čia. ,-pasakiau piktai,
bet ne per daug.
-Atleisk, bet negaliu. ,-Tas
idiotas dar vis šypsojosi.
Aš persiutęs, atsistojau priėjau
prie jo ir trenkiau iš kumščio jam į pilvą. Jis nesipriešino, o aš nejutau
skausmo per savo įsiūti. Kostas bandė mane sustabdyti, o Urtė.. Ji tiesiog
žiūrėjo, keistu žvilgsniu.
-Danieli liaukis! ,-bandė mane
pasodinti į lovą.
-Viskas gerai. ,-pasakė Lukas,
tebe šypsodamasis.
Aš priėjau prie jo, paėmiau jį už
kaklo-Jis nesipriešino, prispaudžiau prie sienos ir su kita ranka trenkiau į veidą,
tuo pačiu atidariau duris ir išstūmiau jį lauk, jis parkrito.
-Daugiau, kad man nesirodytum!
Pydare! ,-užrėkiau.
Aš pajutau, kad visą mano kūną
perveria skausmas, aš tiek daug judėjau, o tik dabar mane suėmė skausmas. Aš
parkritau ant grindų ir užmigau?!
Atsibudau, gan vėlai. Urtės jau
nebebuvo, Kosto kambaryje nebuvo taip pat, pro langą matėsi vakaro blausi
šviesa. Gal dabar kokios 9 arba panašiai. Pabandžiau atsistoti, kūną vėrė
nežmoniškas skausmas, bet vis tiek, šiaip ne taip atsistojau. Mano spinta
turėjo didžiulį veidrodį, neįtikėtinas vaizdas vaikino kambaryje, bet aš nieko
prieš jį. Priėjau prie jo, susiėmęs už liemens. Tik dabar pastebėjau, kad aš
buvau tik po šortais ir marškinėliais. Pasikėliau marškinius. Visa krūtinė buvo
vien mėlynės, ant šonkaulių matėsi kelios mėlynės, ant kojų buvo nedaug.
Pačiupinėjau kaklą, ten buvo pleistras, bandžiau jį nusiplėšti, nekaip pavyko,
bet sukandęs dantis- nusiplėšiau.
-Danieli, ką čia darai?
,-Nepastebėjau, kaip į mano kambarį įėjo Kostas.
Aš susmukau ant žemės. Vėl. Ir kodėl
mane apėmė silpnumas, būtent dabar?!
-Tau viskas gerai? ,- Prie manęs priėjo
Kostas, pasilenkė ir padėjo nueiti iki lovos. Jis atsisėdęs ant kėdės, žiūrėjo
į manę, aš norėjau jam pasakyti, kad dingtų iš mano kambario, bet liežuvis
neleido.
-Kodėl nusiplėšei pleistrą? ,-jis
išėjo iš kambario ir po kelių minučių parėjo atsinešęs pleistrų ir dar kažko,
ko negalėjau pastebėti. Ir kodėl po velnių jis manimi rūpinasi?? Jis priėjo
prie manęs, padėjo man atsisėsti, aš nesipriešinau, nes neturėjau nei vieno
likučio jėgų. Jis užklijavo naują pleistrą. Skaudėjo, bet ne taip kaip
šonkaulius. Aš savo veido išraiška, nerodžiau, kad man ką nors skauda. Kostas
padarė veiksmą kurio aš nesitikėjau, jis nuklojo patalynę nuo manęs, tik ant
kojų paliko patalynę ir pakėlė marškinius.
-Ką... tu čia darai? ,-šiaip ne
taip ištariau.
-Subintuoti tavo liemenį ir kiek
matau prireiktų krūtinę-labiau. ,-Jis pasiėmęs bintą(štai tai ką, jis buvo
atsinešęs kartu su pleistru) pradėjo jį vynioti, aplink mano krūtinę ir
liemenį. Nesipriešinau. Vos jis tik išėjo iš mano kambario aš užmigau..
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą