10įrašas
Paslapčiomis išsitraukiau telefoną
ir paskaičiau žinutes. Viena buvo nuo Manto.
„Hey! Tavo pamokos prasideda šiandien. Susitinkam po pamokų prie
paradinių durų.
Mantas.“
Pagaliau nuskambėjus skambučiui iš
klasės išėjau kaip visada - Priešpaskutinis.
-Kokios pamokos? ,-prie manęs
priėjusi pasiteiravo Urtė. Jos veidas buvo kažkoks keistas..
-Hip hopo. ,-nusišypsojau.
-Tu šoki? ,-mes ėjome link kitos
pamokos kabineto.
-Šokau, bet dabar vėl pradėsiu
,turbūt. ,-nusišypsojau.
Šį kartą buvo Lietuvių kalba.
Nieko gero.. Atsisėdau vėl su Urte. Niekaip nėjo susikaupti, tad vėl
pasiprašiau į toletą.
-Eik. ,-piktokai išrėžė mokytojas.
Ėjau koridoriumi į toletą,
nusiploviau rankas ir pasukau atgal į klasę. Tik kažkas pagrėbė mane už peties.
-Danieli..
Atsisukęs pamačiau Kosto veidą. Šį
kartą jis buvo su akiniais, tik paakiai buvo normalūs.
-Ko tu nori?! ,-piktai išrėžiau.
-Kodėl tu manęs vengi?
-Kok tavo sušiktas reikalas?!
Beje, jei malonėtum, man dabar pamoka. ,-numykiau ir patraukiau link kabineto,
nustūmęs jo ranką, nuo peties.
Į klasę įėjau vėl greitai. Urtės
nebuvo.
Kai baigėsi pamoka, Urtės dar vis
nebuvo. Kur ji galėjo pradingti??
Surinkau jos numerį..
„Šiuo metu su abonentu nėra galimybės susisiekti, prašome pabandyti
vėliau...“
Kas jai atsitiko?? Prie manęs
pribėgo Mantas.
-Varom iš pamokų lauk!! ,-jis
tempė manę iš mokyklos. Jau nebelijo, bet buvo niūru.
-Kodėl? ,-juokiausi ir pasileidau
bėgti.
-Mūsų komandos susirinkimas po
5minučių! ,-dėjom į kojas.
Bėgau iš mokyklos
kiemo, ir pasukome į dešinėje pusėje esanti keliuką. Pribėgome keistą vietą –
dideli krūmai, senas pastatas ir kiemas. Dar šios vietos nebuvau matęs,
neskaitant to, kad ji netoli mokyklos.
-Kas čia per vieta?
,-keistai paklausiau.
-DJ89 pastatas. ,-Linksmai atsakė Mantas.
-DJ89 pastatas. ,-Linksmai atsakė Mantas.
-DJ89? Kas tai?
,-kad ir kaip bebūtų keista, man šis pavadinimas kažkur girėtas.
-Tavo būsima
komanda! ,-Jis linksmai nusijuokė ir davė man niuksą.
Ėjome link įėjimo, bet man suskambo telefonas. Skambino Urtė?
Ėjome link įėjimo, bet man suskambo telefonas. Skambino Urtė?
-Labas, Urte.
-Labas, kur esi?
-Ne mokykloje.
,-sukikenau.
-Tai kur?
,-kažkokiu keistu balsu paklausė ji.
Mantas pagrėbė iš
mano rankų telefoną
-Prašome miledi
šiuo metu jo netrukdyti ,-juokėsi Mantas.
Ką Urtė pasakė,
negalėjau girdėti. Mantas padėjo ragelį ir padavė man.
-Beprotis...
,-nusišypsojau.
-Na eime į vidų!
,-Jis pravėrė senas, surūdijusias duris. Jos girgžtelėjo. Kraupu. Įėjome į
vidų. Viduje buvo tamsu, bet galėjau įžiūrėti laiptus esančius gale prie
sienos, nes jos apšvietė iš viršaus sklindanti šviesa.
-Antrame aukšte
geresnis vaizdas, negu čia. ,-nusijuokė Mantas. –Manoma, kad čia dingsta
žmonės.
-Nebaugink manęs,
nepavyks. ,-juokėmės abudu.
Lipome laiptais į
antrą aukštą, laiptai buvo seni, mediniai, sukriošę. Mantas lipo priekyje, aš
iš galo.
-Pagaliau
pasirodei, tigre! ,-sušuko kažkokia mergina, rudais, surištais į kodą plaukais.
Antras aukštas
tikrai skyrėsi nuo pirmo. Buvo pilna įrangos šokti: čiužiniai (kad ir kam jie,
gal po to pasakys.) ; Muzikos aparatūra ; stalai ; grotos ; kubai (kas per
velnias?). Su pirmu aukštu panašumas buvo toks, kad buvo viena, didelė salė.
Salėje stovėjo 6 žmonės, neskaitant mudviejų su Mantu. Kiek supratau buvo
3merginos ir 4vaikinai, jeigu mane priims bus 3merginos ir 5vaikinai.
-Čia mano draugas,
Danielis. ,-Mantas mostelėjo ranka į mane. Net nebuvau pastebėjęs kaip jis
atsirado prie kitų.
-Ko jam čia
reikia? ,-atkirto kažkoks vaikigalis, tikrąją to žodžio prasme, jis- žemas, aplėpausis,
trumpais plaukais.
-Šokti! ,-juokėsi
Mantas.
-Na, o jis ką nors
moka? ,-Įsiterpė ir kitas vaikinas, gan aukštas ir matėsi, kad turi raumenų.
-Dar ir pats to
nežinau. ,-pažvelgė į mane Mantas.
-Na esu šokęs, kai
gyvenau Vilniuje... ,-bandžiau „primesti“ laimingą.
-Tai kaip,
priimsite jį? ,-Mantas žiūrėjo į aukštuosius vaikinus. –Beje, jis man išgelbėjo
kailį nuo apsauginių, akropolyje.
-Bandomajam
laikotarpiu priimame. ,-nusijuokė Dar kitas vaikinas ir priėjo prie manęs,
kišdamas ranką pasisveikti. –Aš esu Tadas. Šios komandos vadeiva, dar kitaip
žinomas kaip „Monstras“.
-Na aš esu
Danielis, kaip mane jau pristatė Mantas. ,-padaviau ranką.
Iš „baugiojo“
pastato išėjome 6valandą vakare, susipažinau su merginomis ir vaikinais, tai
buvo: Karolis, Tadas, Arminas (Mantą jau pažinojau), Vanesa, Fausta, Eva. Šokome,
išmokau du neblogus judesiu ir palyginus gan greitai, mano bandomasis
laikotarpis bus savaitei. Tikiuosi priims. Namo grįžau gan vėlai, prie garažo
stovėjo dvi mašinos. Įėjęs į vidų nusimoviau batus, pasidėjau striukę ir pėdinau
į savo kambarį.
-Kur taip ilgai
buvai? ,-kaip visada, mamos pagrindinis klausimas... Bet, keista, kad ji namie.
-Treniruotėse. ,-Vis
vien nepamelavau.
Įėjęs į savo kambarį
kuprinę nusimečiau į kampą, ir kritau į lovą. Kažin kur pūkis?? Pasiėmęs
telefoną surinkau Urtės numerį.
„Šiuo metu su abonentu nėra galimybės
susisiekti, prašome pabandyti vėliau“
Kas jai galėjo
atsitikti? Prisiminiau savo „dienoraštį“ Pradėjau ieškoti.
-Danieli, eik
valgyti, vakarienė ant stalo! ,-mano mama šaukė ir apačios. Tikrai kažkas labai
keisto.. Kad ji gamintų valgyti??! Nuo kada mes pradėjome vaidinti normalią
šeimą?! Spyriau į lovą, ir iškart pasigailėjau.. Nusimušiau pirštus. Išeidamas
iš kambario parašiau Urtei žinutę.
„Labas Urte, atleisk už šiandienos skambutį,
Mantas pavaidint norėjo, tad numetė ragelį. (šypsenėlė) Kai galėsi atsakyk.
Danielis“
Išėjęs iš
kambario, patraukiau laiptais žemyn.
-Pūki! Ką čia
darai?! ,-nusijuokiau ir pakėliau jį nuo laiptų.
Nulipęs į apačią,
padėjau jį ant grindų ir nuėjau į virtuvę. Prie stalo sėdėjo tėtis, mama ir
kažkoks vyriškis, bet negalėjau atpažinti iš jo nugaros. Pala... Negali būti...
Nejaugi čia jis???..
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą