3įrašas
Mane prižadino telefono skambutis. Telefono skambutis??
Pramerkiau akis ir pažiūrėjau į tą pusę, iš kurios sklido garsas. Ant mano
stalo gulėjo naujutėlis Apple I-phone! Greitai pašokau iš lovos ir „nubėgau“
iki jo. Ekrane rodė –tėtis. Pakėliau ragelį.
-Taip?
-Na, kaip mano nauja dovana tau? Pagalvojau pravers einant į
mokyklą. ,-Kalbėdamas telefonu įžengė į mano kambarį.
-tėti tu rimtai? ,-negalėjau suvaldyti džiaugsmo, bet kilo
klausimas kodėl? Kodėl jis man padovanojo telefoną?
-Taip. Tu turbūt užmiršai kokia šiandien diena?
,-nusišypsojo jis.
-Sekmadienis? ,-nesusigaudžiau.
-Na taip ,-juokėsi jis. –Tu tikrai neprisimeni? ,-juokėsi
vis.
-na ne..,-kas čia per svarbi diena? Nesupratau.
-Tavo Gimtadienis!! ,-juokėsi jis nesustodamas.
-Rimtai?!,-Labai nustebau, kaip galėjau tai pamiršti?? –Ačiū
tėti.
-prašom sūnau. ,-sūnau? Turbūt man pasigirdo. Tėtis išėjo iš
mano kambario, aš nuėjau į vonią ir nusiprausiau veidą taip pat išsivaliau
dantis. Grįžęs į kambarį apsimoviau džemperį ir džinsus. Pasiėmiau I-phone ir
atsisėdau ant krėslo. Negaliu patikėti, kad jis man padovanojo tokį brangų
telefoną. Kažin mama jau grįžo? Nuėjau į apačią, pusryčiams pasidariau
sumuštinį ir išėjau į rūsį pamaitinti kačiuką, pažaidžiau. Sugaišau vieną valandą.
Užlipęs į savo kambarį, radau praleistą skambutį. Pagalvojau, kad mama, nes
niekas daugiau šio numerio negalėtų turėti. Įsivedžiau „Mama“. Pasiėmiau
dienoraštį ir pradėjau rašyti kas nutiko per šias dienas. Kai netikėtai kažkas
paskambino į mūsų namo duris. Kas ten galėtų būti? Turbūt pas tėtį kas nors.
-Danieli! Atidaryk duris, aš negaliu atsitraukti nuo
dujinės. ,-pasigirdo tėčio balsas iš apačios. Tėtis gamina valgyti?? O tai kur
mama? Šiandien kažkokia išskirtinė mūsų šeimos diena.
Nulipau į apačią, kaip visada užkliuvau už gėlės vazono ir
jį parverčiau.
-Mėšlas!! ,-sušukau. –ir už ką man taip?!
Palikau vazoną ramybėje ir nuėjau prie durų. Atidarius jas,
man net žandikaulis „atvipo“.
-Lukai? Ką čia darai? ,-negalėjau patikėti to ką matau.
-Labas, Danieli. ,-jis įžengė pro duris.
-Labas, Lukai. Tai.. ką čia darai? ,-nesusigaudžiau nė
trupučio, ką jis čia daro? Ir apskritai iš kur sužinojo, kur aš gyvenu?
-Ar gi dar nesupratai? ,-Nusijuokė Lukas. –Atėjau tavęs su
Gimtadieniu pasveikinti kvaileli! ,-šypsojosi.
-A.. malonu. ,-bandžiau nusišypsoti, bet ne kas gavosi.
Jis išsitraukė iš nugaros paketėlį ir padavė man.
-Kas čia? ,-pažiūrėjau į jį.
-Dovana tau, imk. ,-šypsojosi.
-ačiū, nereikėjo.. ir.. iš kur sužinojai, kur gyvenu?
,-Nejaugi Diana buvo teisi? Jis čia kaltas, kad vakar ji pas mane atėjo?
-Ei, internetas visagalis !! ,-Nusijuokė.
-Rimtai? ,-Bandžiau nusijuokti. Jis žiūrėjo man į akis. Man
pasidarė nejauku. –Ar tu... ,-nejaugi jis gėjus?
-O kas jei? -,nusijuokė.
-Tu gėjus?! ,-Bandžiau juoktis.
-Nu, ne, gal. Nu tai ne. ,-juokėsi.
-Nieko nesupratau, ką jis pasakė. ,-nusijokiau.
-Na tai aš jau eisiu. ,-Jis priėjo prie manęs.. ir
PABUČIAVO!!
-Ką tu darai?! ,-atstūmiau jį, ir paėjau į šalį.
-atleisk, aš jau einu. ,-ir išbėgo pro atviras duris.
Kas čia ką tik nutiko. Aš stovėjau be žado. Paketėlis
nukritęs ant žemės. Stovėjau sustingęs. Vaikinas mane pabučiavo?! Pasiėmiau
odinę striukę ir bėgau iš namų. Norėjau pranykti, tiesiog išnykti iš šio
pasaulio. Vaikinas man pabučiavo.. Jaučiuosi taip lyg būčiau įkritęs į mėšlo
krūvą. Ir kodėl aš jam netrenkiau?! Ne.. negalėjau.. jis mano senas draugas.
Ėjau gatve, mašinos važiavo ir važiavo. Praėjau pro kavinę, pažiūrėjau pro
langą. Ten stovėjo Lukas! Ir ką jis čia daro?! Mane apėmė įsiūtis. Visų pirmą kaip
jis galėjo taip pasielgti?! Totalus idiotas!! mėšlas!!! Staiga suskambo mano
telefonas. „Tėtis“.
-Alio? ,-susinervinęs prakalbau.
-Kur tu prapuolei?! Vazą išvertei, nieko nesutvarkei!! Dar
garaže gyvūną radau?! Kaip tai paaiškinsi?! ,-jis rėkė nesustodamas. Pirma
mintis „šovusi“ man į galvą tai, nejaugi
jis rado Pūkį?!
-Grįšiu sutvarkysiu ir nieko nedaryk Pūkiui! ,-rėkiau ir aš.
Žmonės einantys pro šalį, sužiuro į mane.
-Pūkiui?! Tai jau ir vardą sugalvojai?! ,-rėkė.
-Taip!! Aš jį auginsiu ir man neuždrausit! ,-rėkiau.
-Neši savo riebų, storą užpakalį namo!! ,-rėkė jis.
Tėvas dar bandė kažką sakyti, bet aš numečiau ragelį
išjungiau telefoną. Nudrožiau į parką. Bent jame galbūt galėsiu nusiraminti.
Perėjau per pėsčiųjų perėja, dar tyliai burbuliuodamas po nosimi.
Parkas buvo gražus, kaip merginos pasakytų. „Romantiška
vieta“. Man jis tiesiog buvo paprastas, gražus parkas. Atsisėdau ant suoliuko
prie ežero. Visokios šlykščios mintys lindo į galvą. Ypač apie Luką, tą sušiktą
idiotą!! Noriu jį tiesiog pasmaugti. Užsidėjau kapišoną, įsijungiau telefoną.
Penkios gautos žinutės visos nuo tėvo. Ištryniau neskaitęs.
Sėdint dar labiau ėmė pyktis, atsistojau ir pradėjau
vaikščioto. Tėvas vėl bandė skambinti, todėl vėl išjungiau telefoną. Atsisėdau
ant suoliuko ir stebėjau gatve einančius
žmones. Staiga pamačiau keistą dalyką. Žmogus (negalėjau pasakyti tai mergina
ar vaikinas) stovėjo vidurį gatvės ir į jį/ją lėkė didžiuliu greičiu mašina!
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą