6Įrašas
Parėjęs pagaliau namo,
pamačiau tai ko išviso, nenorėjau matyti.
Namo langas buvo išdaužtas. Nieko nelaukęs bėgau prie durų,
aišku jos buvo užrakintos, atidariau ir įžengiau į vidų. Ėjau tylomis. Viskas
buvo savo vietose, kaip ir paskutinį kartą mačiau, neskaitant to, kad vaza
kurią buvau išvertęs buvo sutvarkyta, prie išdaužto lango buvo pilna šukių.
Įėjau į virtuvę ant stalo buvo padėtas paketėlis, tas kurį man padovanojo
Lukas. Išsitraukiau iš striukės kišenės kitą paketėlį ir padėjau jį ant stalo.
Apėjau beveik visus kambarius nieko neradęs, beliko mano kambarys. Įžengęs pro
duris pamačiau pūkį. Jis gulėjo ant mano lovos ir miegojo, bet pamatęs mane,
meiliai sukniaukė. Apžiūrėjau savo kambarį, viskas buvo vietose lyg ir. Paglostęs
pūkį, nulipau laiptais žemyn į pirmą aukštą, nuėjau prie išdaužto stiklo.
Apžiūrėjau šukių vietą, nieko neradau. Buvau pamanęs, kad galbūt kas nors su
akmeniu išdaužė langą. Išsitraukiau iš džinsų kišenės telefoną ir surinkau
tėčio numerį.
-Klausau? ,-atsiliepė jis, mieguistai.
-Tėti paklausyk, gerai? ,-pasakiau savo įprastu balsu.
-Tėti paklausyk, gerai? ,-pasakiau savo įprastu balsu.
-Kas atsitiko? ,-Gan per piktokai pasakė jis.
-Parėjęs namo, radau išdaužtą langą, viską patikrinau viskas
savo vietose.
-Ooo ne. ,-Nusivylė jis. –Aš grįžtu namo.
-tai negrįžk, pabūk prie mamos, aš uždėsiu kuo nors kol kas
langą, kad vėjas nepūstų, o tu paskambink, kad atvažiuotu įdėtu langą.
-Na gerai, saugok namus, vis vien
grįšiu, nors ir truputį vėliau.
-gerai. ,-padėjau ragelį.
Nuėjęs į rūsį, susiradau tuščią, didelį, juodą šiukšlių
maišą ir užlipęs laiptais į viršų, užklijavau su lipnia juosta ant išdaužto
lango. Atrodo idiotiškai, bet kas man darbo. Mano skrandis vėl pradėjo prašyti
maisto. Pasiėmiau prie durų numestą maišiuką, išsitraukiau bandeles,
užsiplikiau kavos „3in1“ ir atsisėdau prie stalo. Valgydamas žiūrėjau į tuos du
paketėlius. Ir kam gi tie du kvailiai, man juos davė? Susinervinau. Paėmiau
Pūkiui maisto ir suradau mažą lėkštutę. Užlipau laiptais į viršų, įėjęs į savo
kambarį padėjau lėkštute su ėdalu ir atsisėdau ant lovos. Ir kas per diena? Per
gimtadienį mama padarė avarija, susipažinau su nuostabia mergina, ir dar
pedofilas mane pabučiavo. Ne, kai kitą kartą jį pamatysiu, trenksiu į snukį.
Pūkis gailiai sumiaukė, pasidėjau jį ant kelių ir pradėjau glostyti. Suskambo
telefonas.
-Nu?
-po kelių minučių atvažiuos darbininkai. ,-pasakė tėtis.
-Aha. O tu grįši?
-tai kas tavo manymu sumokės pinigus?
Padėjau ragelį, nėra tikslo šnekėtis. Prisiminiau kvailus
paketėlius ir nulipau į apačią Nuėjęs į virtuvę, atsisėdau prie stalo ir
pasiėmiau paketėlius. Pirmiausia atplėšiau Dianos. Tikėjausi blogiausio, bet
vis dėlto ten buvo laiškas ir laikrodis. Laikrodis visai nieko, reikės užsidėti
ir paerzinti ją. Nusišypsojau. Laišką padėjau į šoną ir ėmiausi Luko, to kaušo
paketėlio. Abu paketėliai buvo vienodo dydžio. Atplėšiau ir jį. Jame buvo
kuponas į kažkokį saloną. Ar aš jam merga?! Susinervinau ir išmečiau į
šiukšlinę. Dar buvo dėžutė su kažkokiu pakabučiu, išmečiau lauk. Nekenčiu to
agurko.. (Luko) nuėjau į viršų, prisiminiau savo sąsiuvinį „dienoraštį“ ir
pradėjau jo visur ieškoti. Apieškojau stalčius, nes viename iš jų jis turėjo
ramiai gulėti, bet neradau. Apieškojau visą kambarį, sugaišau 20minučių.Vis
tiek neradau, per daug nesijaudinau, vis vien ten nieko gero... Tuo tarpu
atvažiavo meistrai ir tėtis. Į apačią nėjau. Buvau dar su batais, nuo lovos
pasiėmiau striukę ir išlipau pro langą, lipau ant medžio šakos, paslydau, bet
netiek, kad nukrisčiau. Nenorėjau tėvo akyse matyti. Ėjau gatve. Nuėjau į parką
kur buvau aną vakarą. Atsisėdau ant vieno iš galybės suoliuko. Parke buvo
trejos porelės ir kažkokia mergina. Neįdomu pagalvojau ir išsitraukiau
telefoną. Radau žinutę gauta nuo Urtės.
O gražuoliukau, man 15. (šypsenėlė)
Tai perskaitęs ir pats nusišypsojau. Jau buvo 7valanda
vakaro. Na greitai tas laikas eina. Užsižiūrėjęs į telefoną nepastebėjau, kaip
netikėtai kažkas priėjo prie manęs ir apkabino. Atpažinau, kad tai Lukas.
-Lukai, sūka tu! ,-nebeišlaikė man nervai ir trenkiau jam.
-Danieli, už ką. ,-prisidengęs veidą jis nuėjo šalin.
-tu gal visai lohas?! ,-užrėkiau ir trenkiau jam vėl. Nors
jis ir mano geriausias draugas, bet dabar jau jis pedofilas. Lukas nieko
nelaukęs trenkė man atgal į pilvą.
-Atsiprašau ,-tarė jis man, apkabindamas mane. Aš susirėčiau
iš skausmo, kai jis man trenkė, bet vis tiek jam trenkiau su ranka į veidą.
-DEBILAS. ,-išpyškinau ir susirėčiau vėl. Jis vėl prie manęs
priėjo ir pasilenkęs pabučiavo į žandą tuo pačiu spyrė man į pilvą. Aš jutau,
kai jis atsisėdo ant suoliuko. Aš dar gulėjau ant žemės, taip pat pamačiau ant
žemės gulintį mano telefoną. Nervai nebelaikė, atsikėliau nors ir kaip skaudėjo
pilvą.
-Tu nesveikas. ,-žvelgiau jam į veidą, susiimdamas savo
pilvą su viena ranka.
-Atleisk, aš to nenorėjau. ,-jis sėdėjo susiėmęs rankomis
veidą.
-Tu Debilas.. ,-sumurmėjau. Atsisėdau ant suoliuko, nes prie
mūsų jau ėjo žmonės.. Pakėliau telefoną, įsidėjau į kišenę, apsivaliau striukę.
Trenkiau Lukui į veidą ir ėjau link ligoninės.
-Kur eini? ,-paklausė jis manęs, man iš už nugaros. Jis
pasiliko ant suoliuko. Turbūt susiėmęs veidą, lopas.
-Ne tavo sušiktas reikalas. ,-Ėjau vieną ranką įsikišęs į
džinsų kišenę, o kita ranka jam rodžiau vidurinį piršta. Į jį neatsisukau. Ėjau
ligoninės kryptimi, pilvą skaudėjo nežmoniškai. Taksi nenorėjau stabdyti. Prie
manęs sustojo kažkokia mašina.
-Vėl tu kažkur droži?! ,- Atsidaręs langą kalbėjo Kostas.
Kodėl jis? Piktai pagalvojau.
-Koks skirtumas. ,- ėjau toliau. Jis su mašina važiavo taip
pat lėtai.
-Tu neįsivaizduoji. ,-Kai jis tai pasakė pažvelgiau į jį.
–Didžiulis skirtumas. ,-pasižiūrėjo jis ir į mane. Nusukau akis vėl į kelią.
-Gal pavežėti? ,-pasisiūlė.
-netoli, nueisiu. ,-numykiau.
-Sėsk tik, aš irgi į ligoninę važiuoju. ,-iškur jis po
galais žino??
Dar labiau pradėjo skaudėti šonkaulius. Na nieko, gal jis ne
gėjus..
-Nu ok. ,-įlipau į jo mašiną. Atsisėdau į priekį.
-Tai kas guli ligoninėje, kad taip dažnai ten būni?
,-paklausė jis manęs.
-Mama. ,-išsitraukiau telefoną, kaip ir tikėjausi telefono
ekranas buvo įskeltas. Lukas, tas pydarastas dar atsiims..
-Aišku. ,-daugiau nebeklausinėjo, ačiū dievui.
-Na atvažiavom. ,-nusišypsojo.
-Ir pats matau. ,-numykiau ir išlipau iš mašinos. -Beje,
ačiū. ,-uždariau duris ir nuėjau į mamos palatą.
-Lukai?.. ,-Tai kalbėjo, silpnas mano mamos? Balsas.
Pakėliau akis. Taip, tai mama.
-Mama.. ,-priėjau prie jos.. –Kada pabudai? ,-nusišypsojau.
-Ką tik. Kur aš?
-Ligoninėje, gi padarei avariją.
-Tikrai?
-Taip. ,-Aš žvelgiau jai į akis, o ji man. –Myliu. ,-tai
pasakęs atsisėdau ant kėdės prie jos lovos.
-aš tave brangusis. ,-taip čia mano mama. Tik ji gali iš
niekur mane vadinti brangiuoju.
Į palatą įbėgo tėtis.
-Brangioji, atsibudai! ,-Jis pribėgo prie mamos ir pabučiavo ją. Pabuvau palatoje dar
gerą 20minučių ir atėjo seselė.
Išėjęs į koridorių atsisėdau ant kėdės ir pasiėmiau
telefoną. Jis nors ir buvo įskilęs, bet dar ėjo rašyti. Tik per įskėlimo vietą
nereagavo. Įskėlimas ir ne taip matėsi, bent tai gerai, nes tėvas būtų pakėlęs
chaosą per visą ligoninę.
-Danieli. ,-prakalbo tėtis, išėjęs į koridorių.
-Nu?
-Ryt eisi į mokyklą. ,-pasakė tėvas ir atsisėdo prie manęs.
-Ok.
-daugiau nieko nepasakysi?
-pėstute reiks eiti?
Tėvas nusišypsojo.
-Rytoj dar taip, bet vėliau jau galėsiu nuvežti. ,-pasakė
jis, žiūrėdamas į mane. Jis buvo laimingas.
-Pala, rytoj antradienis? ,-paklausiau aš.
-Taip.
Aš nuėjau prie gėrimų automato ir nusipirkau kavos. Pasiėmęs
telefoną radau žinutę nuo Urtės.
Mane paleis jau rytoj!
Parašiau atsakymą:
Nuostabu. (šypsenėlė)
Iš karto gavau atsakymą.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą