-O tu atrodai gan juokingai. ,-jis
šyptelėjo ir mašina pajudėjo. Po keleto minučių, buvome namie.
Grįžęs namo, tiesiu
taikiniu nuėjau į savo kambarį. Atsisėdau ant kėdės esančios prie stalo.
-Kaip jie galėjo
išsiskirti?,-susiraukiu ir žiūrėjau į lubas.
Tuo metu kažkas sukniaukė
prie mano kambario durų, atsistojęs jas atidariau.
-Pūki, esi alkanas?
,-nusišypsojau.
Nulipau laiptais žemyn,
atsigręžiau, Pūkis manę sekė iš paskos. Nuėjęs į virtuvę apsidairiau, Kosto čia
nebuvo, ačiū Dievui, pamaniau. Atsidaręs spintelės durelės išėmiau kačių ėdalą
ir įbėriau į Pūkio lėkštutę, tai padaręs ruošiausi eiti atgal į savo kambarį.
-Danieli? ,-Kostas išėjo ką tik iš dušo, nes jo plaukai buvo šlapi, jis žiūrėjo į manę gan su keistu žvilgsniu.
-Danieli? ,-Kostas išėjo ką tik iš dušo, nes jo plaukai buvo šlapi, jis žiūrėjo į manę gan su keistu žvilgsniu.
-Kas yra?
-Atsiprašau, kad tau
nepasakiau visko ankščiau. ,-jis susidėjo rankas ant krūtinės ir atsirėmė į
duris. Aš į jį pažvelgiau ir patraukiau link savo kambario Įėjęs į kambarį,
pasižiūrėjau į veidrodį, mano veidas atrodė siaubingai, nuėjau į vonią
nusiprausti. Išėjęs iš dušo pamačiau, kad praleistą skambutį. Pažiūrėjau kas
skambino, tai buvo Urtė.
-įdomu ko ji norėjo? ,-paklausiau pats savęs ir atsiguliau ant lovos. Užmigau gan greitai.
-įdomu ko ji norėjo? ,-paklausiau pats savęs ir atsiguliau ant lovos. Užmigau gan greitai.
Manę prikėlė skambutis,
pagaliau susiradęs telefoną pakėliau jį.
-hm? ,-išleidau kažkokį neaiškų garsą.
-hm? ,-išleidau kažkokį neaiškų garsą.
-Danieli, atsiprašau jei
prižadinau. ,-aš užsimiegojęs, nesupratau kas skambina.
-aha ,-išstengiau
pasakyti.
-čia aš Urtė. ,-girdėjau
kaip ji nusijuokė, aš atsimerkiau.
-Labas Urte, -pasakiau
-Labas rytas, Danieli.
-Kiek dabar valandų?
-Po 7.
-ryto? ,-paklausiau gan
kvailai.
-Ne vakaro. ,-pasakė ji su
sarkazmu. ,-aišku, kad ryto.
-Aaa. ,-išstenėjau.
-Danieli, aš norėjau tavęs
kai ko paprašyti..
-Taip? ,-šį kartą
atsisėdau ant lovos.
-Ar vis dėl to, galėtum
vykti kartu su manimi?
Kurį laiko nieko neatsakiau,
aš nenumaniau ką pasakyti, jeigu sutikčiau su ja vykti kartu, tai reiškiasi man
tektų vykti kartu ir su Kostu, o aš labiausiai nekenčiu Kosto.
-Na jei nenori aš
suprantu, atsiprašau, kad pažadinau. ,-Urtės balsas buvo keistas.
-ne, Urte. ,-aš atsakiau,
gan greitai. ,-Aš sutinku važiuoti kartu su tavimi. ,-aš šypsojausi.
-Tu tikras?
-Taip. ,-nusijuokiau.
-Ačiū, Danieli. Tai
susitiksim.
-Taip.
-Iki. ,-ji tai pasakiusi
padėjo ragelį.
Aš nieko nelaukęs išlipau
iš lovos.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą