19įrašas
Įdomu, kada jis buvo mano draugas?.. Ir taip.. Gi jis turi vaidmenį..
MOKYTOJAS.
-Tu man net nebuvai
draugas.
Kostas nusisuko ir pradėjo
eiti.
-Čia socialinės kabinetas.
,-jis parodė ranka, į kairėje pusėje esančias duris ir jis pats apsisuko ir
nuėjo toliau. Tik jis vėl sustojo, atsisuko ir nusišypsojo.
-Šiandien važiuosim pas
tave ar mane? ,-paklausė.
-Šiandien grįšiu namo
vėlai, turiu reikalų.
Jis nuėjo. Palaukiau kol
jis nueis, ir patraukiau link tualeto. Net nežadėjau eiti pas socialinę..
Pastovėjau tualete, nusiploviau rankas. Prisiminiau, kad buvau gavęs žinutę.
Išsitraukiau telefoną, du nauji gauti pranešimai. Atidariau pranešimus.
„Man matkė, oh nekenčiu rusų, užjaučiu, kad tau į ją reikia eiti.
Toma.“
Atrašiau jai:
„Nėr čia ko užjaust, jau šiuo metu pas socialinę varau.
Danielis.“
Danielis.“
Atidariau sekantį
pranešimą:
„Ko tu taip ilgai pas tą socialinę?
Urtė.“
Atrašiau ir jai:
„Tuoj pala, atlieku gamtinius reikalus ir grįžtu.
Danielis.“
Išėjęs iš tualeto
patraukiau link rusų kabineto. Įėjęs į klasę, pajutau kaip visi į manę sužiuro.
Aš nusišypsojau ir nuėjau atgal į savo suolą. Pamokai pasibaigus manę užkalbino
Urtė.
-Kur tu taip ilgai buvai?
,-ji nusijuokė. Mes ėjome koridoriumi link matematikos kabineto.
-Tualete. Gal papasakoti,
ką ponas nykštukas man pasakė?,-nusijuokiau.
-Tai žinoma. ,-nusijuokė
ir Urtė.
Prie mūsų priėjo Mantas.
-Labas. ,-pasisveikinom.
-Mums reiktų eiti dabar,
nieko prieš? ,-paklausė Mantas.
-Kur eiti? ,-pasiteiravo
Urtė.
Aš žiūrėjau į Mantą. Jis atsargiai
papurtė galvą, kad nepamatytų Urtė.
-Po 45min bus gerai?
,-paklausiau Manto.
-Nu gerai, ilgiau nė
minutės.
-Ok.
Mantas nuėjo.
-Kur jūs eisit? Ir vėl
bėgsi iš pamokų? ,-klausinėjo Urtė.
-Ne. Pamatysi kada nors.
,-nusišypsojau.
Matematikos pamoka praėjo
daug greičiau nei tikėjomės. Vos skambutis nuskambėjo, viską susimečiau į
kuprinę ir patraukiau link durų.
-Danieli, palauk. ,-Manę
pašaukė Urtė. Aš atsisukau.
-Kitą kartą galėsiu ir aš
kartu eiti su tavimi? ,-Urtė praėjo pro manę, sustojo ir atsisuko į manę. ji
atrodė tiesiog stulbinančiai.
-Pažiūrėsim.
,-nusišypsojau ir išėjau iš kabineto.
Ėjome link laukinių durų
iš lėto, per daug neskubėdami. Pamačiau Kostą ir sustojau. Jis išėjo iš
mokytojų tualeto ir nuėjo koridoriumi.
-Danieli, kas tau? ,-pasiteiravo
Urtė.
-Man viskas gerai, tik man
atrodo, kad aš vėluoju. ,-nusijuokiau ir tuo pačiu metu iš už nugaros atbėgo
Mantas.
-Varom!
-Greičiau varom! Kol kas
nors mūsų nepamatė! ,-Rėkė Mantas.
Mes bėgome iš visų jėgų,
norėjome užbėgti už sankryžos, kad mūsų nebematytų, nes kitaip prisidirbtume.
-Pagaliau.. ,-sustoję
gaudėme orą.
-Nesakyk, kad mes ir vėl
vėluojame?,-paklausiau.
-Ne. ,- atsakė Mantas, dar
vis gaudydamas orą. –Dar kelios minutės liko, paskubam.
Pasileidome bėgti, prabėgom
dar kelis posūkius ir jau buvome vietoje.
-Šis pastatas niekada
nepasikeičia? ,-Paklausiau apžiūrėdamas pastatą akimis.
-Šis pastatas, tiesiog
galima sakyti, buvo pastatytas mums. Atlaiko pačią garsiausią muziką. ,-nusijuokė Mantas ir nuėjome iki durų.
Įėję į pastatą iškarto
išgirdome muziką. Ji buvo tikrai šauni. Lipome laiptai į antrą aukštą. Laiptai
kaip ir anksčiau buvo sukežę. Mantas ėjo priekį aš iš galo, užlipę į antrą
aukštą pamatėm kitus jau šokančius.
-Tai mes vėluojam?
,-paklausiau Manto.
-Ne, kiekvienas narys
ateina skirtingu laiko, mums reikėjo eiti į mokyklą, taigi mes kaip tik laiku.
,-paaiškino Mantas.
-Bet mums vis tiek teko
pabėgti iš pamokų. ,-nusijuokiau.
-Sveiki.! ,-sušuko Mantas kitiems.
Karolis pritylino muziką
ir mes su Mantu nuėjome prie jų.
-Sveiki. ,-pasisveikinau.
Vanesa į manę pasižiūrėjo
ir nusišypsojo.
-Kodėl taip ilgai
nesirodei? Neužmiršai, kad buvome skyrę tik bandomąjį laikotarpį? ,-paklausė
prie manęs priėjęs Tadas-Vadeiva „Monstras“.
Jie šoka visi nuostabiai, bet kaip vadeiva jis geriausiai.
-Turėjau išvykti į
Japoniją. ,-Nusijuokiau, dešinę ranką užkeldamas už galvos.
-Keliauninkas tarp mūsų,
huh? ,-nusišypsojo Eva.
-Na negaiškime laiko,
pradėkime nuo pradžių! ,-Tadas sušuko, nubėgo į salės vidurį, suplojo rankomis
ir Karolis įjungė muziką. Visi nuskubėjome į vidurį. Tadas stovėjo vidurį, o
mes visi į jį žiūrėjome. Jis mus mokė, šį šokį jis kurė. Mane „pastatė“ prie
Faustos ir Armino. Bet tik keliom minutėm, nes kaip žinoma hip hope vietos
nesvarbios, svarbiausi judesiai.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą